پنجشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سخن روز

چیزی ساده‌تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است. «امرسون»

روش پیامکی – به صورت بیست و چهار ساعته و کاملا خودکار

یکی از روش‌های سریع و ساده برای دریافت اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات، ارسال واژه «اشتراک» یا «Eshterak» به سامانه پیامکی مجموعه خانه تاسیسات به شماره «100066422122» می‌باشد. پس از ارسال این پیامک، پیامک تاییدیه به منظور ادامه مراحل اشتراک به صورت خودکار برای شما ارسال می‌شود. کافیست با دنبال نمودن راهنمای پیامکی، تا انتها پیش رفته و تاییدیه پیامکی اشتراک را دریافت نمایید. به این ترتیب شما با ارسال چند پیامک ساده به گروه مشترکین ماهنامه «خانه تاسیسات» می‌پیوندید.

تذکر مهم:
سامانه پیامکی مجموعه خانه تاسیسات به صورت بیست و چهار ساعته فعال بوده و به صورت تماما خودکار عمل می‌کند. به استثنای شرایط خاص که محدودیت‌های عملیاتی موقت از جانب شرکت مخابرات اعمال می‌شود و یا حجم انبوه و غیرمعمول پیامک در شبکه در حال تبادل است (مانند مناسبت‌ها، ایام نوروز، انتخابات و ...) پیامک‌های این سامانه به صورت آنی ارسال و دریافت می‌شود. لذا در صورت عدم دریافت تاییدیه از سامانه مجموعه، به منزله آن است که بخش دریافت پیامک تبلیغاتی سیم‌کارت شما غیرفعال است که برای فعال‌سازی آن می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

مشترکین همراه اول:
در صورتی که مشترک همراه اول هستید می‌توانید به شیوه زیر عمل کنید:
برای فعال‌سازی و دریافت پیامک‌های تبلیغاتی: ارسال عدد 2 به شماره پیامک 8999
برای غیرفعال‌سازی و عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی: ارسال عدد 1 به شماره پیامک 8999
همچنین می‌توانید با شماره‌گیری 09990 و برقراری ارتباط با اپراتور، درخواست خود مبنی بر فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی پیامک تبلیغاتی را اعلام نمایید.

مشترکین ایرانسل:
در صورتی که مشترک ایرانسل هستید می‌توانید به شیوه زیر عمل کنید:
برای فعال‌سازی و دریافت پیامک‌های تبلیغاتی: ارسال عدد 1 به شماره پیامک 5005 (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.)
برای غیرفعال‌سازی و عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی: ارسال عدد 2 به شماره پیامک 5005 (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.)
همچنین می‌توانید با شماره‌گیری 700 از خط ایرانسل خود و برقراری ارتباط با اپراتور، درخواست خود مبنی بر فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی پیامک تبلیغاتی را اعلام نمایید.

دوره‌های آموزشی

درگاه پرداخت مستقیم

Payment

فرم بانک اطلاعاتی

اگر تمایل دارید از طریق ایمیل یا پیامک از آخرین اخبار مجموعه خانه تاسیسات با خبر شوید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

Please let us know your name.

Invalid Input

لطفا آدرس ایمیل را به صورت صحیح وارد نمایید.

لطفما شماره همراه خود را به صورت عدد وارد نمایید.