پنجشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سخن روز

چیزی ساده‌تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است. «امرسون»

همکاری با ما

همکاری با مجموعه خانه تاسیسات در هر یک از گروه‌های کاری زیر امکان‌پذیر می‌باشد:

1. ارسال مقاله برای ماهنامه خانه تاسیسات
2. همکاری به عنوان نماینده در زمینه برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی در شهرها و استان‌های مختلف
3. همکاری به عنوان مدرس در زمینه دوره‌های آموزشی مجموعه
4. همکاری به عنوان نویسنده با واحد انتشارات مجموعه در زمینه چاپ و نشر کتاب
5. همکاری به عنوان نماینده فروش در زمینه توزیع و فروش کتاب‌ها، نشریات، نرم‌افزارها و محصولات فرهنگی - آموزشی مجموعه
6. پیشنهاد همکاری از جانب شما

ارسال مقاله برای ماهنامه خانه تاسیسات

به منظور ارسال مقاله برای ماهنامه خانه تاسیسات می‌توانید به بخش ارسال مقاله در همین وب‌سایت مراجعه کنید.


همکاری به عنوان نماینده در زمینه برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی در شهرها و استان‌های مختلف

تمامی سازمان‌ها، شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که تمایل به برگزاری سمینار یا دوره تخصصی در حوزه‌های تاسیسات مکانیکی، الکتریکی و انرژی را دارند می‌توانند درخواست خود را با جزئیات لازم از ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید طریق دورنگار 02188446381 برای مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی - آموزشی مهندس رامین تابان) ارسال نمایند تا پس از بررسی در اسرع وقت اقدام لازم برای هماهنگی و برگزاری سمینار یا دوره مورد نظر طبق درخواست صورت پذیرد.

سمینارها و دوره‌های آموزشی این مجموعه به سه شیوه زیر قابل برگزاری است:

1. سمینارها و دوره‌های درون‌سازمانی: سمینارها و دوره‌های درون‌سازمانی طبق جدول زمانی مجموعه خانه تاسیسات برگزار می‌شود و دانش‌پژوهان گرامی می‌توانند طبق این جدول، در سمینار یا دوره مورد نظر خود شرکت نمایند.

2. سمینارها و دوره‌های برون‌سازمانی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها: سمینارها و دوره‌های برون‌سازمانی بنا به درخواست سازمان‌ها و شرکت‌ها به صورت اختصاصی، با زمان‌بندی اختصاصی و مورد درخواست، در محل مجموعه خانه تاسیسات یا محل مورد نظر سازمان‌ها و شرکت‌های محترم قابل برگزاری است. لازم به ذکر است که در این شیوه، امکان برگزاری دوره‌ها مطابق با سرفصل‌های تدوین شده خانه تاسیسات و یا سرفصل مورد نظر سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز وجود دارد.

3. سمینارها و دوره‌های گروهی در محل مجموعه خانه تاسیسات یا محل مورد درخواست: در صورتی که گروهی از افراد به همراه دوستان و همکاران خود قصد شرکت در یک سمینار یا دوره آموزشی مشخص را داشته باشند، امکان برگزاری دوره در محل مجموعه خانه تاسیسات یا محل مورد درخواست این گروه طبق جدول زمانی مورد درخواست ایشان وجود خواهد داشت. حداقل تعداد نفرات شرکت‌کننده برای استفاده از این شیوه 8 نفر می‌باشد. این شیوه برگزاری به ویژه برای مخاطبان گرامی که در شهرستان‌ها حضور دارند و به دلیل دوری راه و موارد دیگر امکان شرکت در سمینار و دوره‌های درون‌سازمانی ما را ندارند مناسب است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سمینارها و دوره‌های‌آموزشی می‌توانید به بخش دوره‌های آموزشی در همین وب‌سایت مراجعه نمایید.

همکاری به عنوان مدرس در زمینه دوره‌های آموزشی مجموعه

تمامی اساتید، مدرسان و صاحب‌نظرانی که توانایی تدریس دوره‌های آموزشی مختلف را دارند می‌توانند درخواست همکاری خود را به همراه رزومه کاری کامل، سوابق آموزشی و دوره‌های پیشنهادی برای تدریس از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا دورنگار 02188446381 برای این مجموعه ارسال نمایند تا پس از بررسی نسبت به استفاده از تجربیات ارزشمند ایشان در سمینارها و دوره‌های تخصصی اقدام لازم صورت پذیرد.

همکاری به عنوان نویسنده با واحد انتشارات مجموعه در زمینه چاپ و نشر کتاب

انتشار کتاب، بهترین راه برای ماندگاری آثار شماست.

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که آثاری آماده چاپ دارند می‌توانند جهت همکاری با واحد انتشارات مجموعه می‌توانند به شیوه زیر عمل نمایند. ابتدا موارد زیر از طریق ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا دورنگار 02188446381 برای مجموعه ارسال نمایید:
1. مشخصات کامل کتاب شامل: نام کامل اثر، موضوع، تعداد صفحات
2. فهرست کامل کتاب
3. رزومه کامل نویسنده، تدوین‌کننده یا مترجم کتاب به همراه نمونه آثار چاپ شده قبلی (در صورت وجود)

پس از دریافت موارد فوق، حداکثر ظرف مدت 7 روز کاری، درخواست ارسالی، بررسی شده و پاسخ آن به صاحب اثر ابلاغ می‌گردد و در صورت توافق اولیه طرفین جهت همکاری در زمینه چاپ و انتشار کتاب، جلسه حضوری برای مذاکره نهایی و عقد قرارداد برگزار می‌گردد.


همکاری به عنوان نماینده فروش در زمینه توزیع و فروش کتاب‌ها، نشریات، نرم‌افزارها و محصولات فرهنگی - آموزشی مجموعه

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی در تهران یا هر یک از استان‌های کشور که تمایل به توزیع و فروش کتاب‌ها، نشریات، نرم‌افزارها و محصولات فرهنگی - آموزشی مجموعه به صورت عمده و با درصد تخفیف همکاری را دارند می‌توانند سفارش‌های خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا دورنگار 02188446381 صرفا به صورت مکتوب برای مجموعه ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به هماهنگی‌های لازم و ارسال سفارش مربوطه برای ایشان اقدام لازم صورت پذیرد.

پیشنهاد همکاری از جانب شما

در صورتی که زمینه مورد نظر شما جهت همکاری با مجموعه در قسمت فوق موجود نیست، می‌توانید پیشنهاد همکاری خود را با ذکر جزئیات به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا دورنگار 02188446381 ارسال نمایید تا پس از بررسی اقدام لازم در خصوص آن صورت پذیرد.

دوره‌های آموزشی

درگاه پرداخت مستقیم

Payment

پربازدیدترین‌ها

فرم بانک اطلاعاتی

اگر تمایل دارید از طریق ایمیل یا پیامک از آخرین اخبار مجموعه خانه تاسیسات با خبر شوید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

Please let us know your name.

Invalid Input

لطفا آدرس ایمیل را به صورت صحیح وارد نمایید.

لطفما شماره همراه خود را به صورت عدد وارد نمایید.